POSTUP OPRAVYjen 3 kroky

OPRAVENÝ NOTEBOOK RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

1 . OBJEDNÁTE

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář "objednat opravu" následně notebook zabalíte do krabice. V případě objednání svozu je to vše.

2. ODVEZEME

V zadaný den zavolá kurýr GLS a domluvíte se na čase předání. Balík může předat manželka, děti, soused. Štítek pro přepravu bude mít sebou připravený kurýr.

3. OPRAVÍME

Notebook další den dorazí k nám. Provedeme diagnostiku a před opravou vám pošleme cenovou nabídku. V případě vašeho souhlasu notebook opravíme.

SERVIS NOTEBOOK ACER - OPRAVA NOTEBOOK ACER

SERVIS NOTEBOOKŮ ACER celá Česká republika

Nabízíme veškeré  opravy a servis notebooků ACER v celé České republice. Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti a znalosti servisních techniků se servisem notebooků ACER, většinu náhradních dílů pro notebooky ACER máme skladem. 

Zajistíme odvoz notebooku ACER do servisu ze kteréhokoli místa v ČR. Provedeme vstupní diagnostiku notebooku ACER zdarma , pošleme Vám cenovou nabídku opravy a budete-li s ní souhlasit, notebook ACER Vám opravíme. Po opravě Vám opravený, otestovaný notebook ACER opět doručíme na uvedenou adresu.

 

Servis a oprava notebooku Acer

SERVIS NOTEBOOKU ACER - oprava základní desky

Jestli se rozhodnete dát porouchaný notebook do autorizovaného servisu, chybu určitě neuděláte. Tedy pokud vám nezáleží na tom, kolik za takovou opravu zaplatíte. Například taková základní deska(80% všech závad). V případě autorizovaného servisu totiž platí, že vám ji rovnou vymění za novou, i když to nebude nutné, i když bude základní deska opravitelná. Další kapitolou je 90% klasických notebook servisů v ČR kde jednoduše nemají potřebné znalosti a zkušenosti  s opravami základních desek, buďto tyto opravy outsourcují jiné firmě nebo vám řeknou, že deska je neopravitelná a budou nabízet výměnu celé desky, kde ceny startují  na částce 5000 kč a končí u částky za kterou byste si pořídili nový notebook. Nemluvě o tom, že některé desky nejdou sehnat a notebook je na vyhození. Ale v případě, že pro opravu notebooku zvolíte rgservice.cz - ušetříte. Vadné součástky na původní desce budou vyměněny, což pro vás bude mnohem levnější varianta opravy než výměna celé základní desky a váš oblíbený notebook bude fungovat zase jako nový.

NAHORU