POSTUP OPRAVYjen 3 kroky

OPRAVENÝ NOTEBOOK RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

1 . OBJEDNÁTE

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář "objednat opravu" následně notebook zabalíte do krabice. V případě objednání svozu je to vše.

2. ODVEZEME

V zadaný den zavolá kurýr GLS a domluvíte se na čase předání. Balík může předat manželka, děti, soused. Štítek pro přepravu bude mít sebou připravený kurýr.

3. OPRAVÍME

Notebook další den dorazí k nám. Provedeme diagnostiku a před opravou vám pošleme cenovou nabídku. V případě vašeho souhlasu notebook opravíme.

SERVIS NOTEBOOKU | OPRAVA NOTEBOOKU

Diagnostika - servis notebooku, oprava notebooku

Nabízíme opravu a servis notebooků s možností svozu z celé České republiky. Dlouholeté zkušenosti a znalosti servisních techniků, kteří zvládnou opravit prakticky každou závadu. Notebook nejde zapnout, obrazovka je černá, svítí jen kontrolky, žádný problém. Na desce vyměníme vadné součástky a bude fungovat zase jako nový.

Zajistíme odvoz notebooku k opravě ze kteréhokoli místa v ČR. Následně provedeme vstupní diagnostiku notebooku zdarma, zkonzultujeme s Vámi cenovou nabídku opravy a v případě Vašeho souhlasu notebook opravíme. Po opravě vám opravený a otestovaný notebook dovezeme zpět.

 

OPRAVA NOTEBOOKU | SERVIS NOTEBOOKU- oprava základní desky

Základní deska - oprava notebooku, servis notebooku

Jestli se rozhodnete dát porouchaný notebook do autorizovaného servisu, chybu určitě neuděláte. Tedy pokud vám nezáleží na tom, kolik za takovou opravu zaplatíte. Tak například taková základní deska(80% všech závad). V případě autorizovaného servisu totiž platí, že vám ji rovnou vymění za novou, i když to nebude nutné, i když bude základní deska opravitelná. Další kapitolou je 90% notebook servisů v ČR kde jednoduše nemají potřebné zkušenosti s opravami základních desek, buďto tyto opravy outsourcují jiné firmě nebo vám řeknou, že deska je neopravitelná a nabídnou výměnu celé základní desky, kde ceny startují  na částce 5000 kč a končí u částky za kterou byste si pořídili nový notebook. Nemluvě o tom, že některé základní desky nejdou vůbec sehnat a notebook je tak na vyhození. Ale v případě, že pro opravu notebooku zvolíte rgservice.cz - ušetříte. Vadné součástky na původní desce budou vyměněny, což pro vás bude mnohem levnější varianta opravy než výměna celé základní desky a hlavně váš oblíbený notebook bude zase fungovat jako nový.

 

OPRAVA NOTEBOOKU | SERVIS NOTEBOOKU - pro zákazníky z celé České republiky

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář objednat opravu, kde máte také možnost vybrat si datum svozu. Notebook zabalíte do krabice a to je vše. Ve zvolený den zavolá kurýr společnosti GLS a domluví se s vámi na čase předání. Zařízení převezme, nalepí štítek pro přepravu a předá vám potvrzení o převzetí.

Přístroj k nám dorazí následující den, do tří dnů provedeme diagnostiku a pošleme vám cenu opravy ke schválení. Záleží jen na vás zda ji odsouhlasíte. Následná oprava notebooku bude rychlá, obvykle do týdne opravnený, otestovaný notebook odesíláme zpět k vám.

 

RSS Nové notebooky a technologie – aktuální zprávy

 • YOGA bude nově značkou pro prémiovou řadu notebooků, bez ohledu na konvertibilitu 17.10.2018
  Lenovo se rozhodlo, že zavedenou značku YOGA, marketingově využije jinak, než bylo doposud zvykem. Současně s tím také budou nové modely postupně označovany písmeny L, S, C a D. Přechod na nové značení bude pozvolný, aktuální modely se doprodají pod dosavadním označením, nové už budou značeny dle přepracovaných pravidel.
 • 14'' pracovní notebook, výběr rozhraní, profi zabezpečení, Fujitsu Lifebook E548 16.10.2018
  Fujitsu se specializuje především na pracovní notebooky. Modely s označením Lifebook E se řadí do pomyslného středu nabídky zpracování a výbavy. E548 je nejvybavenějším z nejnovější generace 14" velikostní varianty této modelové řady. Svou velikostí a výbavou je určen pro časté nasazení pro často cestující uživatele z řad firemních zákazníků, oblibu by mohl nalézt i […]
 • 15.6'' multimediální notebook, konvertibilní konstrukce, nově i s NVIDIA, HP Spectre x360 15-ch 11.10.2018
  Velký a luxusně vyhlížející multimediální notebook, pro domácí nebo i firemní využití, nabízí hliníkové tělo a UHD rozlišení 3840 x 2160 pixelů dotykového displeje s lesklým povrchem, pochopitelně s IPS technologií. Generace pro rok 2018 se viditelně změnila v oblasti klávesnice, která má nově i numerický blok.
 • 13.3'' notebook se znatelným přizvednutím základny v pracovní poloze, Asus ZenBook S UX391UA 9.10.2018
  Nejzásadnějším identifikačním prvkem nového notebooku z produkce Asus, je spodní převis víka, který přizvedne notebook až do úhlu 5,5° vůči základně. Výrobce tomu říká ErgoLift a slibuje lepší komfort při psaní na (podsvícené) klávesnici, lepší chlazení a dokonce i lepší projev reproduktorů.
 • RECENZE: Lenovo Legion Y530 - základní až střední herní řešení s IPS a decentním vzhledem 4.10.2018
  Nová řada herně-multimediálních notebooků od Lenova přichází s úplně novým designem, který z čistě herní mašiny dělá univerzální pracovní stanici. Základní 15,6'' model Y530 nabízí 8. generaci 45W procesorů Intel Core, základní až střední herní grafický čip a solidní zpracování, přestože cena základních konfigurací začíná u hranice dvaceti tisíc korun.
 • Velký herní notebook se středním herním výkonem, MSI GP73 Leopard 2.10.2018
  17.3'' herní notebook nabízí procesory Intel 8. generace, solidní grafický výkon pro středně nároční hraní a to vše v balení hodně pod 3 kg. Specifikace výrobce nabízí dva displeje, oba v TN provedení, lepší varianta se 120 Hz obnovovací frekvencí a 3 ms rychlostí překreslování.
 • RECENZE: Acer Swift 3 SF314-54 - 14'' celokovový notebook, zajímavý rozsah konfigurací, příjemné IPS 27.9.2018
  A máme tu recenzi dalšího Swiftu 3, tentokrát v menším provedení 14''. Testovaná konfigurace, notebooku s kovovým tělem, v sobě tentokrát obsahuje nový procesor Intel Core i3, díky kterému dokáže pracovat velmi tiše. Ve velkém cenovém rozpětí, tento model nabízí, různé varianty procesorů i grafik, ukládání dat na HDD s Optane i bez nebo čistě […]
 • Základní pracovní stanice, procesory Intle Core H i Xeon, profi grafika, DELL Precision 15 3530 25.9.2018
  Mobilní pracovní stanice nabízí přibližně polovina výrobců notebooků, dostupných na českém trhu, většinou z řad renomovanějších. Dell se tomuto oboru věnuje velmi intenzivně a v nabídce má hned několik modelů. 15.6'' DELL Precision 3530 patří do základní modelové řady, za ''přijatelnější'' ceny.
 • RECENZE: Intel Optane - trocha teorie a popis nastavení, měření a výkony, klady a zápory 21.9.2018
  Poslední dobou často vídané a masivně propagované slovní spojení Intel Optane, slibuje markantní zrychlení notebooku s klasickým HDD. Některá odvážnější tvrzení dokonce naznačují, že s Optane bude klasický HDD stejně rychlý jako SSD. Zázraky se dějí jen v pohádkách, Optane sice dokáže některé činnosti urychlit, ale o čem to doopravdy je, se dozvíte v tomto […]
 • Dvoudílný notebook 2v1, 13.3'' tělo s vojenskou normou odolnosti, Toshiba Portégé X30T-E 18.9.2018
  Zaměřený je na firemní využití, pro často cestující manažery, kteří vyžadují kombinaci notebooku a tabletu. Nabízí porty v plné velikosti a plnohodnotnou klávesnici. Udaná výdrž na baterii dosahuje 15 hodin. Oficiální zpráva zatím hovoří o procesoru Intel Core 8. generace, ale schází bližší upřesnění, takže lze jen spekulovat.
NAHORU