STANOVENÍ CENY OPRAVY

Na základě diagnostiky zjistíme pevnou a neměnnou cenu opravy, kterou Vám zašleme ke schválení.

CENÍK BĚŽNÝCH OPRAV

HARDWARE

 • DIAGNOSTIKA A STANOVENÍ PEVNÉ NEMĚNNÉ CENY OPRAVY

  ZDARMA
  Platí i v případě pokud se rozhodnete přístroj neopravovat.
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (BGA OBVODY)

  1500-2000KČ
  Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Opravu (reball) vadných BGA obvodů základní desky (grafický čip, chipset atd.). Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení.
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (BGA OBVODY)

  1500-3400KČ
  Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Výměnu vadných BGA obvodů základní desky za nový čip (grafický, chipset atd.). Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení. (nový čip je v ceně opravy)
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (POLITÝ, BLESK, ZKRAT)

  1500-3400KČ
  Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Opravu/výměnu vadných obvodů základní desky. Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení.
 • OPRAVA NAPÁJECÍCH OBVODŮ NOTEBOOKU / TABLETU

  1500-3000KČ
  Cena zahrnuje demontáž notebooku / tabletu, opravu nebo výměnu vadných součástek napájecích obvodů (power managment IC, battery management IC, vstupní napěťové ochrany, atd.), opětovnou montáž zařízení a otestování správné funkce v plném zatížení.
 • OPRAVA KONEKTORU NOTEBOOKU,TABLETU,MOBILU (NAPÁJECÍ,USB,AUDIO,LAN atd.)

  600-1200KČ
  Cena zahrnuje demontáž notebooku / tabletu, opravu nebo výměnu vadného konektoru, opětovnou montáž zařízení a otestování funkce(konektor je započítán v ceně opravy)
 • OPRAVA VADNÉHO BIOS (paměť FLASH,EEPROM)

  1000KČ
  Cena zahrnuje demontáž notebooku, opravu případně výměnu a naprogramování obvodu FLASH paměti (pro příslušný typ základní desky), opětovnou montáž notebooku a otestování funkce.
 • OPRAVA / VÝMĚNA PANTŮ A KRYTŮ NOTEBOOKU

  400-600KČ
  V ceně není zahrnuta cena dílů - napište nám model Vašeho zařízení, který díl potřebujete vyměnit, obratem Vám zašleme přesnou cenu včetně dílů.
 • VÝMĚNA LCD DISPLAY NOTEBOOKU, TABLETU, MOBILU

  500KČ
  Cena zahrnuje výměnu prasklého / vadného LCD panelu za nový a otestování funkce zařízení po výměně. Přesnou cenu stanovíme na základě modelu Vašeho zařízení, napište nám model zařízení, obratem odešleme cenu opravy včetně nového dílu.
 • VYČIŠTĚNÍ (PROFYLAXE) CHLAZENÍ PC / NOTEBOOKU

  600KČ
  Cena zahrnuje demontáž PC / NTB, vyčištění chladiče, ventilátoru od prachu a nečistot. Výměnu teplovodivé pasty na CPU/GPU, opětovnou montáž a kompletní otestování funkčnosti (včetně zátěžových testů a ověření správných teplot cpu/gpu) po vyčištění.
 • EXPRESNÍ OPRAVA

  1000KČ
  Zařízení budeme diagnostikovat hned po přijetí, nejpozději do 24h s následnou opravou. V případě zájmu uveďte do popisu závady "EXPRES"

CENÍK BĚŽNÝCH OPRAV

SOFTWARE

 • INSTALACE OPERAČNÍCH SYSTÉMŮ WINDOWS (Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10)

  700KČ
  V ceně je zahrnuta instalace / reinstalace operačního systému (OS) a ovladačů HW zařízení, včetně jejich konfigurace a instalace základního aplikačního software (programy pro internet, dokumenty, foto, video, atd.). V ceně není zahrnuta cena za případnou zálohu dat, nastavení, atd.
 • KOMPLETNÍ PŘEINSTALACE PC / NTB VČETNĚ ZÁLOHY A NÁSLEDNÉ OBNOVY DAT A NASTAVENÍ

  1200KČ
  V ceně je zahrnuta kompletní záloha dat a případných nastavení SW, kompletní přeinstalace OS, včetně instalace ovladačů, instalace standardního software (PDF, vypalování , kancelářský software, atd.), obnova zálohy dat a nastavení SW (pošta, atd.).
 • VYČÍŠTĚNÍ A OPTIMALIZACE OS - ZRYCHLENÍ SYSTÉMU

  500KČ
  Cena zahrnuje vyčištění registrů OS, odstranění nepotřebného a zatěžujícího software a spyware, atd. dodávaného výrobcem PC/notebooku, optimalizaci služeb a software a další operace vedoucí ke zrychlení systému.
 • ODVIROVÁNÍ PC / NOTEBOOKU

  500KČ
  Cena zahrnuje kompletní antivirovou kontrolu PC, včetně odstranění virů, spyware, malware, atd. a případného dalšího ručního vyčištění systému od zbytků nákaz, atd. bez přeinstalace operačního systému (v případě nálezu infekcí provádíme opakovanou antivirovou kontrolu několika různými typy antivirového software). Cena odvirování je závislá na typu a rozsahu napadení PC/NTB.
 • ZÁLOHOVÁNÍ DAT

  500KČ
  Cena zahrnuje vytvoření zálohy dat (z funkčního i nefunkčního OS) na dodaný externí disk a jiná média (dle dohody).
 • ODHESLOVÁNÍ OPERAČNÍHO SYSTÉMU / BIOS

  1000KČ
  Cena zahrnuje vymazání zapomenutého hesla do operačního systému nebo BIOS.

CENÍK

DOPRAVA

 • SVOZ ZAŘÍZENÍ / DOPRAVA

  120KČ
  Cena dopravy v jeden směr
 • DIAGNOSTIKA

  VŽDY ZDARMA
NAHORU