POSTUP OPRAVYjen 3 kroky

OPRAVENÝ NOTEBOOK RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

1 . OBJEDNÁTE

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář "objednat opravu" následně notebook zabalíte do krabice. V případě objednání svozu je to vše.

2. ODVEZEME

V zadaný den zavolá kurýr GLS a domluvíte se na čase předání. Balík může předat manželka, děti, soused. Štítek pro přepravu bude mít sebou připravený kurýr.

3. OPRAVÍME

Notebook další den dorazí k nám. Provedeme diagnostiku a před opravou vám pošleme cenovou nabídku. V případě vašeho souhlasu notebook opravíme.

Servis notebooku Toshiba Ústí nad Labem - Oprava notebooku Toshiba Ústí nad Labem

Servis notebooku Toshiba Ústí nad Labem - oprava notebooku

Nabízíme veškeré  opravy a servis notebooků Toshiba v Hradec Králové. Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti a znalosti servisních techniků se servisem notebooků Toshiba, většinu náhradních dílů pro notebooky Toshiba máme skladem.

Zajistíme odvoz notebooku Toshiba do servisu ze kteréhokoli místa v Hradec Králové. Provedeme vstupní diagnostiku notebooku Toshiba zdarma , pošleme Vám cenovou nabídku opravy a budete-li s ní souhlasit, notebook Toshiba Vám opravíme. Po opravě vám opravený, otestovaný notebook Toshiba opět doručíme na uvedenou adresu.

Servis a oprava notebooku Toshiba Ústí nad Labem

SERVIS NOTEBOOKU - oprava základní desky Toshiba Ústí nad Labem

Jestli se rozhodnete dát porouchaný notebook do autorizovaného servisu, chybu určitě neuděláte. Tedy pokud vám nezáleží na tom, kolik za takovou opravu zaplatíte. Například taková základní deska(80% všech závad). V případě autorizovaného servisu totiž platí, že vám ji rovnou vymění za novou, i když to nebude nutné, i když bude základní deska opravitelná. Další kapitolou je 90% klasických notebook servisů v ČR kde jednoduše nemají potřebné znalosti a zkušenosti  s opravami základních desek, buďto tyto opravy outsourcují jiné firmě nebo vám řeknou, že deska je neopravitelná a budou nabízet výměnu celé desky, kde ceny startují  na částce 5000 kč a končí u částky za kterou byste si pořídili nový notebook. Nemluvě o tom, že některé desky nejdou sehnat a notebook je tak na vyhození. Ale v případě, že pro opravu notebooku zvolíte rgservice.cz - ušetříte. Vadné součástky na původní desce budou vyměněny, což pro vás bude mnohem levnější varianta opravy než výměna celé základní desky a hlavně váš oblíbený notebook bude zase fungovat jako nový.

NAHORU