POSTUP OPRAVYjen 3 kroky

OPRAVENÝ NOTEBOOK RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

1 . OBJEDNÁTE

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář "objednat opravu" následně notebook zabalíte do krabice. V případě objednání svozu je to vše.

2. ODVEZEME

V zadaný den zavolá kurýr GLS a domluvíte se na čase předání. Balík může předat manželka, děti, soused. Štítek pro přepravu bude mít sebou připravený kurýr.

3. OPRAVÍME

Notebook další den dorazí k nám. Provedeme diagnostiku a před opravou vám pošleme cenovou nabídku. V případě vašeho souhlasu notebook opravíme.

SERVIS A OPRAVA NOTEBOOKU JIHLAVA

Servis a oprava notebooků Jihlava

Nabízíme pozáruční opravy notebooků v Jihlava a v celém kraji Vysočina. Naší výhodou je vysoká znalost fungování základních desek a dlouholeté zkušenosti servisních techniků, na skladě máme náhradní díly pro notebooky většiny značek a moderní vybavení servisního pracoviště.

Zajistíme odvoz notebooku do servisu ze kteréhokoli místa v Jihlavě a okolních obcí. Provedeme vstupní diagnostiku notebooku, pošleme vám cenovou nabídku opravy a budete-li s ní souhlasit, notebook opravíme. Po opravě otestovaný, funkční notebook opět doručíme zpátky k vám.

V případě zájmu o opravu nás neváhejte kontaktovat, máme zkušenosti opravit prakticky jakoukoliv závadu nebo opravu rovnou objednejte, stačí vyplnit formulář k opravě na stránce www.rgservice.cz kde si také můžete zvolit svoz notebooku do našeho servisu. Po přijetí notebooku uděláme diagnostiku zdarma a budeme vás informovat o výsledku a ceně opravy ke schválení.

Servis a oprava notebooku Jihlava - časté závady notebooků

SERVIS NOTEBOOKU - oprava základní desky

Jestli se rozhodnete dát porouchaný notebook do autorizovaného servisu, chybu určitě neuděláte. Tedy pokud vám nezáleží na tom, kolik za takovou opravu zaplatíte. Například taková základní deska(80% všech závad). V případě autorizovaného servisu totiž platí, že vám ji rovnou vymění za novou, i když to nebude nutné, i když bude základní deska opravitelná. Další kapitolou je 90% klasických notebook servisů v ČR kde jednoduše nemají potřebné znalosti a zkušenosti  s opravami základních desek, buďto tyto opravy outsourcují jiné firmě nebo vám řeknou, že deska je neopravitelná a budou nabízet výměnu celé desky, kde ceny startují  na částce 5000 kč a končí u částky za kterou byste si pořídili nový notebook. Nemluvě o tom, že některé desky nejdou sehnat a notebook je na vyhození. Ale v případě, že pro opravu notebooku zvolíte rgservice.cz - ušetříte. Vadné součástky na původní desce budou vyměněny, což pro vás bude mnohem levnější varianta opravy než výměna celé základní desky a váš oblíbený notebook bude fungovat jako nový.

Proč pro servis notebooku zvolit právě
RG COMPUTER SERVICE

 • Pokrytí celé České republiky

  servis noteboků včetně svozu zakázek odkudkoli
 • Odvoz a dovoz notebooku

  notebook nikam nemusíte vozit, přijedeme si sami
 • Nízká cena oprav notebooků

  opravy notebooků se u nás zákazníkům vyplatí
 • Kvalita oprav notebooků

  statistiky vykazují více jak 90% úspěšných oprav
 • Špičkové přístrojové vybavení

  diagnostická a pájecí technika SMD a BGA

RSS Nové notebooky a technologie – aktuální zprávy

 • Spyware v Česku šíří spam, v dubnu přes 20% všech detekcí 17. 5. 2024
  Spyware Agent Tesla se v dubnu objevil ve více než pětině zachycených případů u operačního systému Windows v České republice. Vyplývá to z pravidelné statistiky kybernetických hrozeb od společnosti ESET.
 • ASUS Zenbook DUO (2024) UX8406 - 14" notebook se dvěma OLED displeji 16. 5. 2024
  ASUS uvedl na český trh Zenbook DUO (2024) UX8406, první ultrapřenosný notebook na světě vybavený dvěma 14palcovými dotykovými OLED displeji s rozlišením 3K a obnovovací frekvencí 120 Hz. Toto zařízení s odnímatelnou Bluetooth klávesnicí ASUS ErgoSense plné velikosti s touchpadem. Obsahuje řadu recyklovaných materiálů a je testován na odolnost podle amerických norem MIL-STD-810H.
 • EVOLVEO TwinVerti - ergonomická myš, eliminuje syndrom karpálního tunelu 15. 5. 2024
  Vertikální ergonomická myš EVOLVEO TwinVerti umožní úchop, který účinně omezuje dopady syndromu karpálního tunelu a zbavuje uživatele bolesti zápěstí při práci s myší na počítači. Pomocí funkce SmartWap je možné s touto myší pracovat střídavě na třech zařízeních. Ergonomická myš EVOLVEO TwinVerti nabízí tři volitelné úrovně rozlišení (800/1200/1600 DPI) a její barevné LED podsvícení lze […]
 • Alienware - herní notebooky pro rok 2024 14. 5. 2024
  Modely x16 a m18 získaly v generaci R2 například více výkonu, delší výdrž nebo lepší obraz. Notebook m16 se vedle kompaktnější stavby může pochlubit režimem Stealth. Ten jedním tlačítkem místo ikonického „alienovské“ RGB osvětlení počítače zapne pouze diskrétní bílé podsvícení klávesnice.
 • Tiskárny HP (2024) - laser i inkoust, na doma i do práce 13. 5. 2024
  Nabídku HP tiskáren doplnilo inovované portfolio inkoustových multifunkčních tiskáren HP OfficeJet, které jsou určené pro všechny typy kanceláří – od těch domácích až po velké firmy. Nejnovějším přírůstkem mezi laserovými tiskárnami je nová řada HP Color LaserJet 3000, která byla představená spolu s tonerovou technologií HP TerraJet. Tato nová technologie přináší jak kvalitativní zlepšení tisku […]
 • Logitech MX Brio (705 for Business) - Ultra HD 4K webkamera, pro práci a streamování 12. 5. 2024
  MX Brio je dosud nejpokročilejší webová kamera společnosti Logitech a patří spolu s klávesnicemi a myšmi MX do ekosystému řady Master Series. Rozlišením Ultra HD 4K pomáhá kreativním profesionálům a vývojářům vylepšit dojem z jejich virtuálních prezentací.
 • Synology BeeStation - osobní cloudové úložiště 11. 5. 2024
  Zařízení BeeStation umožní přizpůsobit zálohování, správu a sdílení souborů bez poplatků za předplatné a s lepší kontrolou nad vašimi soukromými daty.
 • Sennheiser HD 620s - otevřený zvuk v uzavřených sluchátkách, za přátelskou cenu 10. 5. 2024
  Nový model představuje most mezi řadou HD 600 a dostupnějšími modely ze série HD 500. Nabídne přitom zvukový projev i izolaci od okolí, která je pro uzavřená sluchátka typická.
 • SanDisk Desk Drive - externí 8 TB SSD od Western Digital 9. 5. 2024
  Společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) rozšířila portfolio své značky SanDisk o nový 8 TB externí disk SanDisk Desk Drive, který představuje dosud nejvyšší kapacitu desktopového externího SSD disku. Tato nová třída externích disků poskytuje tvůrcům obsahu a profesionálům v oblasti podnikání způsob, jak rychle zálohovat a zpřístupnit své fotografie, videa a soubory ve vysokém […]
 • Lenovo ThinkBook - nové notebooky s umělou inteligencí 7. 5. 2024
  Společnost Lenovo na veletrhu CES 2024 představila nová zařízení ThinkBook určenápro trh malých a středních podniků (SMB) s inovativními funkcemi, chytrým designem a AI funkcemi.
NAHORU