POSTUP OPRAVYjen 3 kroky

OPRAVENÝ NOTEBOOK RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

1 . OBJEDNÁTE

Oprava vašeho notebooku je snadná. Vyplníte formulář "objednat opravu" následně notebook zabalíte do krabice. V případě objednání svozu je to vše.

2. ODVEZEME

V zadaný den zavolá kurýr GLS a domluvíte se na čase předání. Balík může předat manželka, děti, soused. Štítek pro přepravu bude mít sebou připravený kurýr.

3. OPRAVÍME

Notebook další den dorazí k nám. Provedeme diagnostiku a před opravou vám pošleme cenovou nabídku. V případě vašeho souhlasu notebook opravíme.

Servis notebooků Třinec

Poptávejte servis notebooků Třinec, pokud potřebujete opravit notebook, který nejde zapnout nebo se zapne kontrolky svítí, ale obraz se nezobrazuje. Jsme vám k dispozici. Naše společnost se zabývá servisem notebooků v Třinci a okolí,  jejich opravami a seřizováním. Nejčastěji se zaměřujeme na notebooky, ale může se jednat také o tablety nebo podobná zařízení. A jak opravujeme? Od jiných servisů a opraven,  se lišíme tím, že opravujeme na součástkové úrovni, takže například nemusíme měnit celou základní desku, ale jen její součástku.

Servis a oprava notebooku Třinec

SERVIS NOTEBOOKU - oprava základní desky

Jestli se rozhodnete dát porouchaný notebook do autorizovaného servisu, chybu určitě neuděláte. Tedy pokud vám nezáleží na tom, kolik za takovou opravu zaplatíte. Například taková základní deska(80% všech závad). V případě autorizovaného servisu totiž platí, že vám ji rovnou vymění za novou, i když to nebude nutné, i když bude základní deska opravitelná. Další možnost je 90% klasických notebook servisů v ČR kde jednoduše nemají potřebné znalosti a zkušenosti  s opravami základních desek, buďto tyto opravy outsourcují jiné firmě nebo provedou diagnostiku stím, že deska je neopravitelná a nabídnou výměnu celé desky, kde ceny startují  na částce 5000 kč a končí u částky za kterou byste si pořídili nový notebook. Ale v případě, že pro opravu notebooku zvolíte rgservice.cz - ušetříte. Vadné součástky na původní desce budou vyměněny, což pro vás bude mnohem levnější varianta opravy než výměna celé základní desky a hlavně váš oblíbený notebook bude zase fungovat jako nový.

 

 

RSS Nové notebooky a technologie – aktuální zprávy

NAHORU